21.03.2016 Wiosna!

Do przedszkola i szkoły SOLIS RADIUS zawitała pani Wiosna! Zostawiła w każdej grupie swoje symbole: narcyze i hiacynty, a następnie zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Pierwszy dzień wiosny na ul. Goździkowej odbył się pod znakiem koloru zielonego- wszystkie dzieci i panie miały na sobie zielone ubrania. Tego dnia dzieci jadły zielone, wiosenne śniadanie i  przygotowywały pyszny zielony deser, który w tym dniu smakował wyjątkowo. Pani Wiosna oprócz wiosennego klimatu przyniosła dzieciom mnóstwo zabawy i radości . Były wspólne tańce przy „zielonych” piosenkach, zielone zagadki i zabawy z kolorem zielonym w tle. Na zakończenie dzieci pożegnały Marzannę, symbolicznie zamknęły ją w pudełku, gdyż wczorajsza aura nie sprzyjała, żeby wyjść z Marzanną na pierwszy wiosenny spacer.

Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.